H-Julia a Jelena
M-moderátor
P-překladatelka

1.část Takový nudný uvítání-jaká byla cesta (letadlem a potom autobusem), taky na jaké všechny školy holky chodily, jestli se znaly už předtím a taky jestli byly na nějakým konkurzu.....

2.část

M:Co rády děláte, jako sport?

H:...

P:Julie miluje sport, hlavně tenis. Sedm let teda chodila na tenis. Jo a Jelena má rada koně a chodila teda na koně a na dostihy a skvěle jezdí na koni.

M:Koukám že holky jsou hodně všestraný. Já tady mám potom taky ještě další dotaz od posluchačů radia Agara, proč nechcete působit někde třeba na západě? Proč se nechcete odstěhovat a zkusit to v jiné zemi. Myslíte, že by tam ty úspěchy nebyly větší?

H:...

P:Rusko to je proste jejich zem a tu milujou, a nikde lepší už to nemůže bejt.

M:Jo. A dámy, když už jste v české republice teď, co se vám líbí na Čechách? Měly jste šanci se tu trochu porozhlédnout?

H:...

P:Holky všechno co vidí v český republice to je vlastně z toho cestování, když cestujou z radia do radia a jsou fascinovány krásou, ze na to jak je ta zemička malinka,(ha ha) a proste je hodně krásných míst, ze proste koukaly na ty vrcholky hor a viděly tolik zámků, že v to živote nic takového krásného neviděly.

M:No my jsme tady hodně dlouho zamčeny byli, no.(pesimisticky) No jinak já tady mam taky dotaz od posluchačů radia Agara, tady je dotaz, jestli mate v záloze taky nějakej hit jako třeba hit nas nedogonjat.

H:...

P:Určitě je, a brzo to bude. ... Holky si připravují.

M:Připravují. Kdo u vás vlastně dělá texty a kdo muziku? Mate to nějak že se podílíte na textech?

H:...

P: Ty písničky jim píše jejich producent Ivan Shapovalov, jestli ho tady vůbec znaj, tady, já nevím...

H:...

P:Ten pro ně dělá úplně všechno, natáčí pro ně klipy, teď holky natáčí novej film,nějakej, svůj, jo? Takže on opravdu zařizuje pro ně všechno, aj ten úspěch.

M:Hodně, hodně dotazů, se tady taky týká toho, jestli máte čas odpovídat fanouškům, jestli máte internetové stránky vlastní, jestli je možný vám napsat a dejme tomu by se fanoušci dočkali nějaké odpovědi?

H:...

P:Takže počítač nemají rády a nedělaj to.

H:...

P:Určitě se ty vzkazy daj vyřídit, ale nedostane se to přímo k holkám, musí se to předat přes někoho.

M:Hmm. Jasně. Hodně dotazů je tady taky přímo na Vás osobně, třeba jsou tady dotazy na vaši, tušim, plánovanou svatbu, já nevím jak to s ní je, ale prostě to sem prolezlo, já teda, přiznám se, tyhle informace se ke mě nedostaly... takže já to vezmu tak nějak opravdu, ptám se Svatba, jak to je?

H:...

P:Ne to jsou jenom řeči.

M:Dobře. Dámy co budoucnost, co plánujete, jak hodláte dál nakládat se svojí muzikou, chystáte další klipy, další alba ..

H:...

P:Do budoucna toho připravujou opravdu dost, nový klipy, nový natáčení, a nový písničky a máme se na co těšit. M:Tak jo, my se těšit budeme, taky se budeme těšit na vaše vystoupení dneska večer v klubu Beltine. Doufejme, že tam bude dneska úplně skvělá nálada, atmosféra. Dámy, my vám hrozně moc děkujeme, přejem hodně velké úspěchy, ať to všechno klape.

H:...

P:Všeho, taky holky nejvíc, nejvíc nejvíc, a hlavně toho úspěchu, a radio-radio-poslu-posluchači(já to zkazím takhle hnedka nakonec...)

M: Jo, my děkujeme a opravdu jsme rádi, že jsme tady mohli přivítat takovýhle krásný holky. Nashledanou.....