Sexholky z Ruska do Prahy

Sexsymboly Tatu z Ruska míří do České republiky! Populární dvojice dívenek Julie Olegovna Volkova (17) a Jelena Sergejevna Katina (17) u nás doslova bourají hitparády se singlem "Nas Ne Dogoniat".

Dvě Rusky z Tatu vyvolaly po celém světě velký rozruch. Pozornost upoutaly hlavně svou velkou otevřeností o pocitech teenagerů, které vystihují ve svých písních. Jelena dokonce exkluzívně Blesku přiznala, že její vztah k homosexualitě je "přímý".

Do českých rádií se brzo dostane druhý, velice kontroverzní singl "Ja Sošla S Uma", který otevřeně popisuje lásku mezi dvěma ženami. "Je to píseň popisující nepokoj dívčích duší. Ona miluje jinou dívku, nechápe co bude následovat, je šťastná a vyděšená zároveň a každý kolem odmítá jí porozumět," prozradila Blesku Julie Olegovna. Videoklip není o nic méně kontroverzní. Julie a Jelena se v něm za deště vášnivě líbají a otevřeně tak bojují za lesbickou lásku. Životní náplň Julie je láska, naopak Jelena přiznává, že smyslem jejího života je koncertní sál s diváky. Největší slabostí světových stars jsou pak plyšové hračky a lidské nepochopení.